מאמן כושר אישי ברמת גן

בפוסט הבא שלפניכם אני ארצה לספר לכם על 3 מקומות (או לוקיישנים בשפה קצת יותר עממית) שכל מאמן כושר אישי ברמת גן מכיר ואוהב לאמן בהם ואם לא הכרת ם עד כה – כדאי שתכירו עכשיו!

כמובן שהמיקום הראשון שארצה לשתף אתכם בו הוא כמובן הפארק לאומי הנמצא ממש בכניסה הדרומית לעיר היכן שמתחילה שכונת רמת חן ובסמוך לספארי ולכפר המכביה. מה שמאפיין את הפארק הנפלא הזה הוא גודלו העצום, המדשאות היפות והמטופחות שבו, האגם הקסום במרכזו, מסלול ההליכה רחב הידיים המקיף אותו וכמובן תחושת הטבע שעוטפת ומחבקת אותו בכל פינה.

לעניות דעתי הפארק הוא המיקום המועדף על כל שוחרי הספורט ולא סתם ניתן למצוא בכל שעות הים גברים, נשים, צעירים ומבוגרים הפוקדים אותו בקביעות ומתאמנים בהנאה, בין אם בריצה, רכיבה, גמישות או התנגדות.

מקום נוסף ברשימה עבור אימון כושר אישי Personal Trainer In Tel Aviv אותו נרצה להזכיר הוא כמובן פארק הירקון אך מעברו השני ובסמוך לקניון איילון ולאזור הבורסה. צדו המזרחי של פארק הירקון (כאשר נקודת הייחוס היא תל אביב) מהווה את צפון רמת גן והוא בוודאי המקום השני ברשימה שלנו. גם כאן ניתן לצפות למדשאות יפות ומטופחות ולהרבה ירוק בעיניים. תושבים יודעי דבר מספרים שעקב הקורונה בשנתיים האחרונות, משוטטים בפארק לא מעט תנים ושועלים אך עדיין הפארק מהווה נקודה מעניינת לאלו החפצים במסלולים רחבי ידיים לריצה ולרכיבה לבד או עם מאמן כושר אישי ברמת גן הצפונית.

את המיקום השלישי שנרצה לסכם אתו את הרשימה שבוודאי כל תושב או תשובת מכירים הוא גן הקופים או בשמו הרשמי גן שאול (שהתקבל בשנת 1943 עם מותו של המשורר שאול טשרניחובסקי).

הפארק הממוקם על הר בגובה 60 מטר ומהווה ריאה ירוקה מטופחת ויפה באמצע העיר. את הכינוי המיוחד פארק הקופים קיבל עקב כלובי הקופים שהיו בפארק. ניתן בהחלט לציין לטובה את הניקיון ותחושת הטבע הנעימה השוררת באזור ולכן הוא מהווה מקום מועדף וחביב על כל מאמן כושר אישי ברמת גן שמבקש להעביר פעילות נעימה וחווייתית בין אם בשעות הבוקר או הערב  כשהשמש שוקעת.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הוצאות ספרים – טיפים לבחירת חברת הוצאת ספרים
יש לכם ספר מעולה? זו התקדמות אבל לא מספיק. כיום, בלי חברה מוכרת להוצאת ספרים, אולי רק בני משפחה יקראו את...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020
איך ניתן למצוא אורטופד פרטי מומלץ?
אורטופד פרטי מומלץ במקרה שמטופל זקוק לטיפול חירום, או אם אין באפשרותו לפנות לאורטופד באזורו. המטופל...
קרא עוד »
יול 22, 2022
מהי בדיקת ביטוחים פרטיים ולמי זה מתאים?
הליך בדיקת ביטוחים פרטיים יכול להתבצע בקלות באמצעות יועץ ביטוח מנוסה. במהלך הבדיקה בוחנים מהם כל...
קרא עוד »
אפר 11, 2021