מהן הזכויות של ניצולי שואה?

זכויות של ניצולי שואה

ניצולי שואה רבים אינם מודעים לזכויות המגיעות להם על פי חוק. כך יוצא שלא מעט פעמים, הם כלל לא מודעים לזכויות שלהם, ויש הרבה כאלה. מהן הזכויות של ניצולי שואה?

פנייה לעו"ד

בארץ לא מעט משרדי עו"ד המטפלים בנושא, שכן ישנם ניצולי שואה שכלל אינם מודעים לזכויות שלהם ואיך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה. עו"ד העוסקים בתחום, יעזרו לכם לממש את כל הזכויות שלכם כניצולי שואה. מכיוון שהניצולים רובם ככולם מבוגרים, זהו המקום להתערבות בני המשפחה בכדי שהניצול יקבל את כל מה שמגיע לו.

מימוש זכויות

כל המטרה של מאמר זה הוא ליידע אתכם בקשר לזכויות המגיעות לכם בתור ניצולי שואה, כל זאת בכדי לממש אותן ועל פי חוק. במהלך השנים דרשו ניצולי השואה הכרה בסבל שעברו ובטרגדיה הנוראית, והעניין התקבל. באותה התקופה ניצולי שואה היו רק אלה אשר נמצאו במחנות ההשמדה, אולם עם הזמן גם ניצולי שואה שלא היו במחנות, זכאים לזכויות של ניצולי שואה.

ניצולי שואה שאינם מאירופה

ניצולי שואה רבים הגיעו ממדינות ערב, אולם באותן השנים הגרמנים שלטו על המקומות הללו, יהודים סבלו ומתו.

מיהם הגופים המשלמים עבור ניצולי שואה?

ישנם מקורות מימון לא אחידים, ניצולי שואה המקבלים פיצויים היישר מהגרמנים, וכאלה שמקבלים את הקצבה שלהם מהרשות לזכויות ניצולי שואה ופיצויים מגרמניה. מטרת המאמר היא לאפשר לכלל ניצולי השואה אשר לא הוכרו ככאלה ואינם מקבלים קצבה, לממש את זכאותם לקבל אותה, ולעיתים מדובר במענק חד פעמי.

אל מי פונים?

על מנת לקבל את הפיצויים המגיעים לכם, פנו בהקדם לעו"ד העוסק בנושא, מיומן, מקצועי ובעל וותק המתמחה בנושא זכויות של ניצולי שואה, הוא כבר ידע כיצד לפתור את נושא הפיצויים כמה שיותר מהר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים