מה זה אומר סוכה טלסקופית?

1987576-min

מוטות טלסקופיים הם מוטות שיש בהם אפשרות פנימית להגדיל אותם כלפי למעלה או להקטין את אורכם. לכל מוט טלסקופי יש רבדים פנימיים שאפשר לשלוף אותם, כדי ליצור גובה או לחלופין להכניס אותם פנימה כדי ליצור מוט קצר יותר.

 

סוכה טלסקופית

סוכה אשר מוקמת על מוטות טלסקופיים היא סוכה גמישה שאפשר לשנות את גודלה על פי הצורך. אם מגיעים אנשים רבים לסוכה שחלקם גבוהים, מאריכים את המוט לגובה המקסימלי וכך כולם נעים בנוחות מרבית בתוך הסוכה.

אם האנשים האמורים להגיע לסוכה הם בגובה נורמטיבי, משאירים את גובהו של המוט כמות שהוא.

בהתאם לכמות האורחים בסוכה בונים אותה כסוכה גדולה ורחבה על ידי שימוש בכמה מוטות טלסקופיים ובד נגלל שאפשר לפתוח אותו בהתאם לגודל המקסימלי הרצוי, או לחלופין מקימים סוכה קטנה וקומפקטית המספיקה למספר קטן של מוזמנים.

 

שינוי גודלה של הסוכה

בכל יום במהלך ימי חול המועד סוכות, אפשר לשנות את גודלה של הסוכה על פי הצורך. אם אמורים להגיע בני משפחה רבים, מרחיבים את גודלה של הסוכה על פי הצורך, למלוא הגודל האפשרי, על פי גודלה של המרפסת או מחצית מכך.

כשהאורחים עוזבים וידוע למשפחה שמעתה ועד תום ימי חול המועד, תישאר מדי יום בסוכה רק המשפחה המצומצמת, מקטינים את גודלה של הסוכה על ידי צמצום השטח תוך שימוש במעט מוטות טלסקופיים.

בדרך זו הסוכה הופכת לקטנה ושימושית עבור בני הבית.

גם אם חלו שינויים לא צפויים, אפשר בכל רגע לבצע שינוי של גודל הסוכה הטלסקופית ולהגדיל שוב את שטחה לטובת האורחים. מדובר במהלך מהיר ופשוט מאד וכל אחד מבני המשפחה יכול לבצע זאת במהירות רבה.

 

למידע נוסף ורכישת סוכה איכותית הכנסו לאתר של חברת סוכות למהדרין.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך מורידים את הרכב מהכביש

איך מורידים את הרכב מהכביש?

במידה, והחלטתם כי ברצונכם למסור את הרכב הישן שלכם לפירוק מכוניות או שהרכב שלכם עבר תאונה, ואין לכם בו שימוש, אתם חושבים כי האופציה הטובה

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים