מהו דיקור יבש ומתי נצטרך?

השימוש בדיקור סיני קיים מאז ימי קדם. הוא משמש לטיפול במחלות והפרעות שונות. עם זאת, השימוש בדיקור סיני במשך זמן רב מוגבל לרפואה סינית מסורתית ואינו מקובל על הציבור הרחב.

כתוצאה מכך, רוב האנשים אינם יודעים על כך ואינם רואים בו כדאי להשתמש.

אבל מצד שני, עדיין יש המון אנשים שמעוניינים להשתמש בדיקור סיני ורוצים ללמוד עוד על כך. דיקור יבש הוא סוג של דיקור בו מחדירים מחטים לעור, לרוב בגב ובישבן.

דיקור יבש הוא סוג של דיקור שמשתמש במחט סטרילית כדי לעורר את העור. הוא משמש במצבים בריאותיים שונים כגון אסטמה, אלרגיות וכאב כרוני. הדיקור היבש משתמש במחטים סטריליות המורחות על פני העור. המחטים מוחדרות לגוף ולאחר מכן מניחות על פני העור. מחטים אלו מעוררות את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף מבלי לגרום למטופלים כאב או אי נוחות.

מה זה דיקור יבש? 

המונח "דיקור יבש" שימש בעבר כדי להתייחס לדיקור שנעשה ללא הרבה מחטים או ללא שמן. "יבש" מתייחס לעובדה שהמחטים אינן מוחדרות לעומק העור, אלא על גבי העור.

בעבר, דיקור סיני שימש לטיפול בכאבים ובמחלות גופניות אחרות. עם זאת, בשנים האחרונות חוקרים מצאו כי ניתן להשתמש בו לטיפול במחלות נפש כמו חרדה, דיכאון והתקפי פאניקה.

טכניקת הדיקור היבש מבוססת על הרעיון שלחץ המחטים על המרידיאנים בגופך יכול לעזור לעורר את המרידיאנים שלך. השיטה די פשוטה ויעילה מאוד.

דיקור יבש הוא צורה לא פולשנית של דיקור אשר אינה כוללת מחטים וניתן לעשותה בכל מקום. הוא יעיל מאוד בטיפול בכאבים, דלקות, התכווצויות שרירים ומחלות אחרות.

דיקור יבש מבוסס על אותם עקרונות כמו הדיקור המסורתי אך ללא צורך במחטים. הוא משתמש באקופרסורה כדי לעורר את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. הטכניקה הייתה בשימוש במשך אלפי שנים בסין וביפן לטיפול בכל דבר, החל מכאבי ראש, דלקות פרקים וכאבי גב ועד סרטן, סוכרת ועקרות.

פרטים באתר: https://odedshalemmassage.com/

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגר תמונות
חשוב לדעת שקיימים סוגים שונים של מאגרי מידע. ישנם מנועי חיפוש תמונות, מאגרי תמונות וספריות תמונות....
קרא עוד »
ספט 10, 2022
למה מפרידים בין דג ועוף או בשר?
בישראל חוקי כשרות מחמירים, הכל נקבע על פי הדת, למשל אין לערבב חלב עם בשר, כל בן לדת היהודית יודע זאת,...
קרא עוד »
מאי 13, 2021
איך מוצאים מספרת כלבים מקצועית?
  מספרה לכלבים מציאה היא אחד המקומות הטובים ביותר לספר ולגזוז את שיערו של הכלב שלך מכיוון שהם...
קרא עוד »
אוק 24, 2022