למה עדיף להחליף את החול בגן לדשא סינטטי?

דשא סינטטי פרופיקס

לאחר שנים רבות בהן התגוררתם בשכירות בדירות שונות ברחבי הארץ, נפתחה לכם הזדמנות חד פעמית לרכישת בית פרטי הכולל גם גינה פרטית. מכיוון שמאז ומתמיד חלמתם על בית שיהיה רק לשכם ללא תשלומי שכירות חודשיים, וגם כמובן ההזדמנות ליהנות מגינה מטופחת ויפה – החלטתם לנצל את הרגע ולבצע את הרכישה.

לאחר שעברתם אל הבית החדש, כעת עליכם לתכנן את המראה והעיצוב שלו בהתאם להעדפותיכם האישיות. מכיוון שזהו בית שהוא רק שלכם, תוכלו לעשות בו ככל העולה על רוחכם. כעת שיש לכם גם גינה פרטית, תוכלו לעצב ולטפח אותה עם המון דברים יפים כמו ריהוט גן מפנק, נדנדה כיפית שתהיה לכל המשפחה וכמובן יישום של דשא סינטטי פרופיקס שיוסיף ליופי ולנוחות של הגינה.

מהם היתרונות של דשא סינטטי

כשקיבלתם את הבית החדש לרשותכם, שמתם לב כי הגינה הייתה החלק הכי פחות מטופח בכל הבית. ככל הנראה הדיירים הקודמים העדיפו לשים חול בגן במקום דשא או פרחים, בעיקר כדי להימנע מטיפוח מתמיד של הגינה. אין ספק כי כאשר מחליטים לעצב את הגינה, יש צורך להתמיד בטיפוח שלה כדי שהיא תמשיך להיראות יפה ומעוצבת.

אם מחליטים לשים בגינה דשא סינטטי, ניתן להימנע מהצורך התמידי של טיפוח הדשא מכיוון שמדובר בדשא שאינו טבעי ואמיתי. משום כך, אין צורך להשקות ולגזום אותו כמו דשא טבעי, מכיוון שהוא אינו גדל כלל ורק נראה למראית עין כדשא. המגע שלו עדיין רך ונעים, וכיף לדרוך או להיות עליו ברגליים יחפות, כך שכל היתרונות של הדשא נשמרים באמצעות הדשא הסינטטי.

קראו עוד על דשא סינטטי בבית פרטי.

כיצד בוחרים דשא סינטטי איכותי לבית

כיום ניתן למצוא דשא סינטטי אצל חברות רבות המציעות משטחי דשא סינטטי במחירים אטרקטיביים. לפני שבוחרים את החברה ממנה יוזמן הדשא, חשוב לבדוק המלצות על החברה, ולוודא כי מדובר בחברה מקצועית בתחום הגינון לבית. קיימת חשיבות לאיכות החברה, מכיוון שרק חברה מקצועית תציע לכם רכישה של כרי דשא סינטטי העשויים מחומרים חזקים ואיכותיים, אך גם כאלו שלא מסוכנים לאדם.

בנוסף, דשא סינטטי איכותי יבטיח לכם גינה ירוקה ומטופחת לאורך זמן, ללא צרוך בהחלפת הדשא בגלל בלאי או שחיקה.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

טיולון - מה נחשב טוב?

טיולון – מה נחשב טוב?

כאשר התינוק שלכם הופך לפעוט, ומשם גדל להיות לילד קטן וחיוני, אתם רוצים לטייל עמו בצורה הנוחה ביותר, אשר תתאים גם עבורכם וגם עבור הפעוט.

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים