על החשיבות שבמעקה למיטה למבוגרים

מעקה למיטה למבוגרים

 

מעקה למיטה. פעם חשבנו מדובר רק במוצר שמיועד למיטות ילדים וכזה שמונע מהם להתגלגל וליפול במהלך הלילה. אומנם שם זה התחיל, אבל כיום ניתן למצוא גם מיטות מבוגרים שיש בהם מעקה.

מעקה למיטה – כדי שיהיה קל יותר להתרומם

מבוגרים רבים נתקלים בקושי להתרומם ממצב שכיבה למצב ישיבה וזאת בשל נוקשות השרירים שעלולה להיווצר בשלבים מאוחרים בחיים.
מעקה למיטה יכול להיות עבורם פתרון מושלם במקום להעמיד על יד המיטה כיסא או אמצעי עזר אחר שיסייע להם להתרומם בכל פעם. המעקה מתחבר למיטה על ידי ברגים או באמצעות חיבור חזק אחר, ומאפשר לשוכב להיתמך בו בעת הקימה מהמיטה.

מעקה למיטה – למנוע נפילות

בגיל מבוגר, הופך הגוף לחלש יותר ולפחות גמיש וקשה לו יותר להבריא את עצמו לאחר פגיעות גופניות. מה שקורה אז, זה שמכל נפילה או אפילו חבטה קלה, ניתן להיפגע באופן בלתי הפיך ואת זה חשוב מאוד למנוע. אחד מהצעדים הללו הוא פשוט לרכוש מעקה למיטה. גם אם המיטה אינה גבוהה מידי, עדיין קיים חשש של נפילה, ובשביל למנוע את זה, כדאי מאוד להתקין מעקה שיגן על הקשיש המבוגר מפני נפילות פתאומיות.

מעקה למיטה – כדי שאתם תהיו רגועים יותר

הורה מבוגר וסיעודי זה דבר שאף אחד לא מאחל לעצמו, אבל אם אתם כבר בתוך זה, וההורה שלכם הפך ממשענת חזקה לשבר כלי, הרי שהראש שלכם מלא בדאגה עליו ובהצמדת מטפלים ומלווים. מעקה למיטה, יכול להיות עבורכם הצלה של ממש בלילות מכיוון שזה יכול לאפשר לכם להיות רגועים ולישון בראש שקט כאשר אתם יודעים שלא קיימת סכנת נפילה מהמיטה בשל תזוזות במהלך השינה או בעת קימה לא זהירה.

> למידע נוסף ומגוון רחב של מוצרים לגיל השלישי לחצו כאן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

איך ניתן למצוא אתר חדשות כשר?

אתרי חדשות כשרים הם כאלה שמתמקדים בעיקר בתוכן הקשור ליהדות. לעתים קרובות יש להם מידע רב על תרבות ומסורות יהודיות. הדרך הטובה ביותר למצוא אתר

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים