עורך דין לירושות – לקבל את מה שמגיע לכם בחוק

גירושין אזרחיים

תחום הצוואות והירושות הוא תחום סבוך מאוד וללא עורך דין לירושות המתמחה בתחום אתם ככל הנראה לא תמצאו את עצמכם ולא תצליחו לקבל בעלות על הירושה שאתם מאמינים שמגיעה לכם כחוק. ירושה היא למעשה רכוש, כסף או כל דבר אחר בעל ערך שהמנוח משאיר אחריו ליורשים שלו. הצוואה היא מסמך שאנשים עורכים במהלך חייהם ובו הם מעדכנים אודות היורשים שלהם וכיצד מתבצעת חלוקת הרכוש על פי רצון המנוח. כאמור, במידה ואין צוואה שכזו היורשים הטבעיים הם אלה שבדרך כלל צריכים לקבל את הירושה אולם מדובר בנושא סבוך מאוד.

מה קורה במידה ולא נערכה צוואה?

לעתים רבות אדם הולך לעולמו מבלי שערך צוואה מבעוד מועד וכעת הנכסים והרכוש שצבר: כסף ופיקדונות בחשבון הבנק, רכב, בית, ציוד וחפצים, רהיטים, חסכון פנסיוני ועוד – כל אלו ועוד הולכים אל היורשים הכתובים בצוואה ובמידה ואין כאלה אל היורשים הטבעיים של המנוח. את שחרור הבעלות על הנכסים וכספי המנוח יש לדרוש באמצעות צו ירושה ולכן אתם צריכים עורך דין המתמחה בתחום הירושות שילווה אתכם בתחום. 

מה קורה במידה וקם יורש לא טבעי שדורש את הכסף?

לעתים ישנם אנשים שהיו בחיי המנוח והם לא היורשים הטבעיים אך תובעים את חלקם כמו גבר/אישה שהיו ידועים בציבור או כך לפחות הם טענו. דוגמה נוספת היא בן משפחה שכל חייו לא היה קשור אל המנוח ולפתע פתאום כשהוא שמע על החדשות הוא הופיע ודורש את חלקו. במקרים כאלה ואחרים יתנהל משפט בנושא והצדדים ישטחו את טענותיהם. גם במקרה כזה חשוב להיוועץ ולשכור את שירותיו של עורך דין לירושות שילווה אתכם בנושא עד שתקבלו את מה שמגיע לכם בחוק.

לתיאום פגישת ייעוץ: https://www.maorlevilaw.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

חוג כדורגל
משפחה

איך לבחור לילד שלך חוג כדורגל?

כבר בסיום הקיץ, הורים רבים ממהרים לרשום את הילדים שלהם לחוגים. החוגים הפופולארים ביותר הם חוגי הספורט וזאת משום שלנו ההורים חשוב להעלות את המודעות

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים