לגור בקפריסין – הכיצד?

לגור בקפריסין

אחת הפנטזיות של ישראלים רבים, היא ליהנות משקט, שלווה, לקום בבוקר בלי לשמוע דיווחים על איומים ביטחוניים, בעיות כלכליות או דברים אחרים שאפשר לשמוע עליהם כמעט מדי יום בחדשות ויכולים לעורר תחושת אי נוחות, פחד וכעס.

בתוך הפנטזיה הזאת, הרבה פעמים מסתתר הרצון, התקווה, ליהנות מאיכות חיים גבוהה, בית עם נוף יפה, חוף ים ואפשרות ליהנות משגרת חיים שמזכירה בצורה כזו או אחרת, נופש שלא נגמר. זה בדיוק מה שחווים ישראלים שמחליטים להתגורר בקפריסין, האי השכן, שנמצא במרחק 40 דקות טיסה מישראל.

יותר ויותר ישראלים בוחרים בשנים האחרונות לעזוב את ישראל, באופן כללי, ובפרט לא מעט ישראלים בוחרים לעבור לגור בפאפוס קפריסין. בין אם זה בגלל שזה נוח, בין אם זה בגלל שזה הרבה יותר זול לעבור ולהתגורר שם מאשר במדינות אחרות באירופה או בארצות הברית נניח, וכן יש מי שעושה את זה מסיבות מקצועיות, שם הוא יכול לעבוד, שם הוא יכול לנהל את העסקים שלו בצורה פשוטה. מה עוד שקפריסין נמצאת בסוג של צומת בין ישראל לאירופה, והגישה ממנה לכל מקום, היא פשוטה וזולה.

כיצד עוברים להתגורר בקפריסין

על מנת לעבור ולהתגורר במדינה, יש לבדוק תחילה מה התנאים הנדרשים מפני מהגרים למדינה. מאחר ומדובר במדינה ששייכת לאיחוד האירופי, אז בעיקרון כל מי שיש לו דרכון אירופאי יכול לעבור ולהתגורר שם, כולל למצוא שם עבודה או ללמוד.

כמו כן, יש צורך לבדוק את כל העניין של המגורים. כיום לא מעט ישראלים משקיעים בנכסים בקפריסין, על כן, זה יכול להיות די פשוט למצוא נכס להשכרה, בין אם זה דרך בעלי הנכס באופן ישיר ובין אם זה דרך חברות ישראליות או מקומיות, שאחראיות על השכרת הנכסים עבורם.

לעוד מידע, בקרו באתר https://omroads.com/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

כמה זמן זה לפסיכומטרי?

אחד המבחנים הקשים ביותר שעומדים בפני צעירים וצעירות, אחרי מבחני בגרות, הוא המבחן הפסיכומטרי. זהו מבחן שיקבע במובנים רבים האם הם יוכלו להתקבל לפקולטה בה

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים