בחילות בתחילת הריון – מתי זה מתחיל בדרך כלל?

אין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת, כי זה מאוד אינדיבידואלי בסופו של דבר. יש נשים שמיד כאשר הגוף שלהן קולט את ההיריון והורמון הבטא מתחיל לעלות, מרגישות את הבחילות המוכרות. לעומת זאת, יש גם נשים שעד הלידה לא ידווחו אפילו על יום אחד עם בחילה. לכן בהחלט ניתן לומר שכל אישה יכולה לחוות את הדברים בצורה שונה. בנוסף, יש גם נשים שסובלות לא רק מבחילות, אלא ממצב קשה במיוחד שמוביל גם ללא מעט הקאות בהריון שליש שני במהלך בכל יום, כך שהדברים מאוד דינאמיים ומשתנים בין אישה לאישה. 

 

מה אפשר לעשות כנגד בחילות בהיריון? 

 

הדבר הראשון שחשוב וכדאי לעשות, זה פשוט לזכור שזה עובר. אומנם כשמרגישים בחילה זה לא עוזר לנו לזכור את העובדה שזה משהו שקצוב בזמן, אך בפועל, אחרי תשעה חודשים הגוף ייפרד מההיריון. לכן אפילו במקרים של בחילות קיצוניות, בסופו של דבר המצב הנוראי הזה יחלוף. בנוסף, יש להקפיד על שתייה מרובה של מים, להימנע לגמרי משתיית אלכוהול וגם רצוי לאכול ארוחות קטנות במהלך כל היום. יש נשים שמדווחות על כך שאכילת מאכלים יבשים כמו קרקרים מסייעת בהתמודדות עם הבחילות, כך ששווה לנסות גם את הפתרון הטבעי הזה. 

 

האם יש טעם ללכת לרופא? 

זה מאוד תלוי. אם התחושה היא של בחילה קצרה בבוקר פעם בכמה ימים, כנראה שאין טעם לגשת לרופא. מצד שני, אם מדובר על בחילה קשה שמפריעה לתפקוד היומיומי, המצב שונה ולכן כדאי להיכנס לאתר של צמל ביו פארמה. כמו כן, אם מדובר על בחילות שמובילות להקאות ולאובדן משקל, מובן שרצוי לבדוק את הדברים ולגשת לרופא כמה שיותר מהר. במצבים קיצוניים לרפואה יש לא מעט פתרונות ובהחלט כדאי להיעזר בהם.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שחזור רהיטים – תיקון ריהוט עתיק
ההערכות מדברות על כך כי הרהיטים שיש לכל אדם בבית שווים שנת עבודה שלמה שלו. אם תחשבו על כך בצורה...
קרא עוד »
נוב 20, 2018
ציפוי חלונות – הגנה מפני רסיסים, הדף, קליעים ופריצות
מראה דומה לכל החלונות מבחוץ תבחינו באותם החלונות נראים אותו דבר, אבל לעולם לא תנחשו שחלק מהחלונות...
קרא עוד »
אפר 29, 2019
מטבח כפרי מודרני – איך עובד השילוב הזה?
מטבח מושלם הוא מטבח שעונה על הצורך ועל הציפיות. אכן, ניתן ליצור כיום את השילובים המיוחדים שמביאים את...
קרא עוד »
מאי 24, 2022