הרב מרדכי אבוטבול

הרב מרדכי אבוטבול

הרב מרדכי אבוטבול נחשב לאחת מדמויות המפתח המוכרות והידועות ביותר בעולם החרדי. מדובר על רב מקובל, אשר ידוע בכישרונות הרבים שלו. הרב מרדכי אבוטבול מסוגל לספק ברכות לכל מי שזקוק לכך, על מנת לחזק את נפש האדם ולסייע לו להגיע לפוטנציאל הגלום בו. למעשה, לאחרונה ראש עיריית בת ים, התוודא ברבים כי לפני הבחירות האחרונות לרשות העירייה, הוא ביקר את הרב על מנת לקבל את ברכתו. רבים מכירים את הרב ומעריכים את תרומתו הרבה לקהילה, היות ומדובר על אדם אדיב, טוב לב וצנוע, אשר תמיד מוכן לסייע ולעזור בכל דבר ובכל עניין.

כל מה שכדאי לדעת על הרב מרדכי אבוטבול

כאמור, מדובר על דמות מפתח בעולם החרדי, אשר מנהל את בית משיח חב"ד בדרום בת ים. לאחרונה נערכו חגיגות העשור להקמת בית המשיח, דבר שנחגג בצורה המושקעת והאיכותית ביותר. רבים הגיעו למקום לרגל החגיגות, על מנת לחלוק כבוד לרב ולפועלו הרב עבור הקהילה. הרב ידוע בתור אחד הרבנים המוכשרים ביותר, על מנת לסייע לנערים צעירים ללמוד לקראת בר המצווה שלהם. מעבר לכך, הרב נחשב לאחד הרבנים הפופולאריים ביותר בקרב כלות וחתנים רבים, אשר מעוניינים בשירותי הרב, על מנת שישיא אותם בהתאם לדת משה וישראל.

לסיכום, הרב מרדכי אבוטבול נחשב לאחד הרבנים האהובים והמוערכים ביותר בקהילה החרדית של היום. מדובר על איש צנוע שתמיד מוכן לסייע ולעזור.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסכם גירושין – חשיבותו ויתרונותיו
דוע כי הליך הגירושין הוא מחיר יקר לצדדים ולעיתים, הנזק הכלכלי קשה מנשוא. יש פתרון שיכול להקל על המחיר...
קרא עוד »
ינו 16, 2023
חדר ארונות – המקום הנכון לסדר את הבגדים שלנו
אחד השינויים המהותיים שאנחנו יכולים למצוא בתחום של עיצוב הבית בשנים האחרונות הוא, מעבר לשימוש בחדרי...
קרא עוד »
יונ 06, 2019
5 תוספי מזון שמומלץ לקחת בהריון
היריון היא תקופה כל כך יפה ומרגשת ואין ספק כי מדובר ברגע קסום שכמותו לא נזכה בשום מצב אחר בעולם. אך...
קרא עוד »
דצמ 27, 2018