עיצוב ובניית אתרים: איך משפיע על מיתוג העסק?

עסקים אשר בבעלותם אתרי אינטרנט חייבים להעביר את המסרים דרכם באופן המתאים ביותר לפעילותם. הרצון הוא, כמובן, למשוך את הגולשים והלקוחות הפוטנציאליים לצפייה בתכנים, ליהנות ולהתרשם מהם ומהעסק עצמו. המטרה הסופית היא, כמובן, למכור שירות או מוצר למספר רב ביותר של לקוחות. העניין הוא, שיש לבנות את האתר באופן הנכון ביותר ולעצב אותו היטב על מנת שיהיה מזמין ונוח לגלישה. האתר הינו, למעשה, כלי נוסף בשירות העסק מתוך מכלול שלם של כלים בהם הוא משתמש לצרכיו, ובין היתר, למיתוגו.

 

מהו מיתוג?

מיתוג עסק נחשב לנושא מורכב מאוד היוצר, הלכה למעשה, את תדמית העסק. מיתוג מוצלח מהדק את הקשר בין הלקוח לעסק ותורם להפיכת העסק, מוצריו או שירותיו למצליחים וייחודיים. כך יכול הוא להתחרות היטב מול מתחריו על אותה  נישה. הוא מתחיל בעיצוב לוגו מוצלח אותו מדפיסים על מוצרי פרסום שונים כמו: ברושורים, ניירת של החברה, מעטפות, כרטיסי ביקור, וכמובן באתר האינטרנט. ניתן לומר כי שילוב נכון של הלוגו באתר במקום הנכון ובהרמוניה נכונה עם יתר המרכיבים והאלמנטים האחרים שבאתר יכול להשפיע רבות ולהוסיף עוד נדבך. היות והחשיפה לאינטרנט היא רבה מאוד הרי יש משמעות רבה מאוד לעיצוב מקצועי התורם למגמה זאת.

 

עיצוב נכון

כל אתר מכיל מלל, תמונות, גרפיקות, באנרים ועוד. האתגר הוא להשתמש בכל אלו בצורה נכונה ומבוקרת. המסרים הכתובים צריכים להיות ברורים ואילו השימוש בכל האלמנטים המוזכרים הנ"ל, ובאחרים נוספים, הם אלו המוסיפים את התפאורה העוטפת, המייחדת והמעשירה אותו. בחירת צבעים, עיצוב נעים לעין, מסרים מצוירים, מאויירים ואחרים המעבירים את רוח העסק ופעילותו היטב, מוסיפים ומושכים את העין והלב של הגולש, ומכאן תורמים למיתוג.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי כלה
יום החתונה שלך הוא היום הכי חשוב בחייך וחבל אם לא היו לך את זוג הנעליים המושלם שיתאים לשמלה שלך. אז על...
קרא עוד »
ספט 07, 2022
נפוליאון 425- הגריל המושלם להכנת בשר
נפוליאון 425 הוא גריל נייד המושלם להכנת בשר. הוא מעוצב עם משטח גריל פטנט בעל שני מבערים, אחד לבישול ואחר...
קרא עוד »
ינו 07, 2023
מטבחים קטנים – יתרונות גדולים
לא כולם מתגוררים בדירות גדולות ומשופצות, ישנם כאלו שיעדיפו דווקא מרווח קטן יותר מסיבות כאלו ואחרות,...
קרא עוד »
ספט 22, 2021