עיצוב ובניית אתרים: איך משפיע על מיתוג העסק?

עסקים אשר בבעלותם אתרי אינטרנט חייבים להעביר את המסרים דרכם באופן המתאים ביותר לפעילותם. הרצון הוא, כמובן, למשוך את הגולשים והלקוחות הפוטנציאליים לצפייה בתכנים, ליהנות ולהתרשם מהם ומהעסק עצמו. המטרה הסופית היא, כמובן, למכור שירות או מוצר למספר רב ביותר של לקוחות. העניין הוא, שיש לבנות את האתר באופן הנכון ביותר ולעצב אותו היטב על מנת שיהיה מזמין ונוח לגלישה. האתר הינו, למעשה, כלי נוסף בשירות העסק מתוך מכלול שלם של כלים בהם הוא משתמש לצרכיו, ובין היתר, למיתוגו.

 

מהו מיתוג?

מיתוג עסק נחשב לנושא מורכב מאוד היוצר, הלכה למעשה, את תדמית העסק. מיתוג מוצלח מהדק את הקשר בין הלקוח לעסק ותורם להפיכת העסק, מוצריו או שירותיו למצליחים וייחודיים. כך יכול הוא להתחרות היטב מול מתחריו על אותה  נישה. הוא מתחיל בעיצוב לוגו מוצלח אותו מדפיסים על מוצרי פרסום שונים כמו: ברושורים, ניירת של החברה, מעטפות, כרטיסי ביקור, וכמובן באתר האינטרנט. ניתן לומר כי שילוב נכון של הלוגו באתר במקום הנכון ובהרמוניה נכונה עם יתר המרכיבים והאלמנטים האחרים שבאתר יכול להשפיע רבות ולהוסיף עוד נדבך. היות והחשיפה לאינטרנט היא רבה מאוד הרי יש משמעות רבה מאוד לעיצוב מקצועי התורם למגמה זאת.

 

עיצוב נכון

כל אתר מכיל מלל, תמונות, גרפיקות, באנרים ועוד. האתגר הוא להשתמש בכל אלו בצורה נכונה ומבוקרת. המסרים הכתובים צריכים להיות ברורים ואילו השימוש בכל האלמנטים המוזכרים הנ"ל, ובאחרים נוספים, הם אלו המוסיפים את התפאורה העוטפת, המייחדת והמעשירה אותו. בחירת צבעים, עיצוב נעים לעין, מסרים מצוירים, מאויירים ואחרים המעבירים את רוח העסק ופעילותו היטב, מוסיפים ומושכים את העין והלב של הגולש, ומכאן תורמים למיתוג.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

משכנתא למסורבים בבנק

הליך של נטילת משכנתא יקרה בדרך כלל כאשר אדם ירצה לרכוש נכס מסוים, אולם מה קורה כאשר יש BDI שלילי או גורמים אחרים הפוגעים בסיכוי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים