מה מומלץ בקיבוץ לחופש עם הילדים?

מה מומלץ בקיבוץ לחופש עם הילדים?

 

אם אתם יוצאים לחופשה עם הילדים בוודאי אתם צריכים להתאים חופשה שגם תתאים לילדים. כשיוצאים עם הילדים לחופשה חשוב למצוא פעילויות ואטרקציות שמתאימות לילדים. קיבוצים בישראל מציעים אטרקציות רבות לילדים שאפשר לשלב אותם במהלך הטיול.

טיולי מים ובריכות

 אם למשל עושים טיולים ברגל מומלץ למצוא מסלולים עם מים או בריכות בקיץ. יש קיבוצים רבים בעיקר בצפון שניתן לעשות בהם טיולי מים לא רחוק מהקיבוץ. ברוב הקיבוצים יש בריכות והקיבוצים מאפשרים בעונה לילדים של האורחים להיכנס לקיבוץ ולהנות מן הבריכה אפילו אם רציתם לנוח ולא לטייל הרבה ואתם צריכים למצוא תעסוקה לילדים, הבריכה בקיבוץ יכולה להעסיק הילדים שעות רבות. בהרבה קיבוצים יש בריכת פעוטות ועוד בריכות מותאמות לילדים.

קטיף פירות ופינות חי

 יש אטרקציות נוספות בקיבוצים שמתאימות לילדים כמו קטיף פירות שונים. ילדים קוטפים מגוון גדול של פירות. יש מרכזי קטיף כמו של ליצ'י פטל תותים פסיפלורה ועוד מגוון גדול של פירות הילדים נהנים לקטוף את הפירות ישר מהעץ ולהתחבר לטבע. היום שהילדים עסוקים כל כך הרבה זמן במסכים חשוב לתת להם חוויות טבעיות שלא קשורות למחשב והטלפון. עוד פעילות כיפית שאפשר לעשות עם הילדים במיוחד ילדים צעירים היא ביקור בפינות חי.. ברוב הקיבוצים יש פינות חי המאפשרות את הילדים ללטף החיות להאכיל אותן ללמוד עליהם ולפתח רגישות והאהבה לטבע. 

חוות תיירותיות

בקיבוצים אפשר לעשות סיור ברפת ולראות רפתות תיירותיות רפתות פתוחות לציבור והילדים יכולים לראות בהם איך מטפלים בפרות, מה אוכלות הפרות איך חולבים את הפרות הרבה ילדים אוהבים חיות משק. ונהנים לראות את החיות וללמוד איך מטפלים בהם מה הם אוכלות ואיך הם אוכלות. ביקור בחוות היא חוויה מיוחדת לילדים.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פירות וירקות למשרדים – לבריאות ותזונת העובדים
שעות העבודה במשרדים יכולים להיות מתישים מאוד, ואין כמו נשנוש טעים לרומם את האווירה. אבל בואו לא נלך...
קרא עוד »
מרץ 04, 2021
זוגיות במשבר הפתרון נמצא אצלכם
כולנו כמעט מכירים את זה וכולנו עברנו את זה, (או שנעבור את זה). כן, מדובר על משבר במערכת היחסים הזוגית. זה...
קרא עוד »
יול 01, 2019
בתוך סדנת כתיבה: תובנות מפתח
סדנאות כתיבה מציעות חוויה ייחודית וסוחפת לכל מי שמתלהב מכתיבה. בין אם אתה סופר מתחיל או סופר ותיק,...
קרא עוד »
נוב 30, 2023