מה מומלץ בקיבוץ לחופש עם הילדים?

מה מומלץ בקיבוץ לחופש עם הילדים?

 

אם אתם יוצאים לחופשה עם הילדים בוודאי אתם צריכים להתאים חופשה שגם תתאים לילדים. כשיוצאים עם הילדים לחופשה חשוב למצוא פעילויות ואטרקציות שמתאימות לילדים. קיבוצים בישראל מציעים אטרקציות רבות לילדים שאפשר לשלב אותם במהלך הטיול.

טיולי מים ובריכות

 אם למשל עושים טיולים ברגל מומלץ למצוא מסלולים עם מים או בריכות בקיץ. יש קיבוצים רבים בעיקר בצפון שניתן לעשות בהם טיולי מים לא רחוק מהקיבוץ. ברוב הקיבוצים יש בריכות והקיבוצים מאפשרים בעונה לילדים של האורחים להיכנס לקיבוץ ולהנות מן הבריכה אפילו אם רציתם לנוח ולא לטייל הרבה ואתם צריכים למצוא תעסוקה לילדים, הבריכה בקיבוץ יכולה להעסיק הילדים שעות רבות. בהרבה קיבוצים יש בריכת פעוטות ועוד בריכות מותאמות לילדים.

קטיף פירות ופינות חי

 יש אטרקציות נוספות בקיבוצים שמתאימות לילדים כמו קטיף פירות שונים. ילדים קוטפים מגוון גדול של פירות. יש מרכזי קטיף כמו של ליצ'י פטל תותים פסיפלורה ועוד מגוון גדול של פירות הילדים נהנים לקטוף את הפירות ישר מהעץ ולהתחבר לטבע. היום שהילדים עסוקים כל כך הרבה זמן במסכים חשוב לתת להם חוויות טבעיות שלא קשורות למחשב והטלפון. עוד פעילות כיפית שאפשר לעשות עם הילדים במיוחד ילדים צעירים היא ביקור בפינות חי.. ברוב הקיבוצים יש פינות חי המאפשרות את הילדים ללטף החיות להאכיל אותן ללמוד עליהם ולפתח רגישות והאהבה לטבע. 

חוות תיירותיות

בקיבוצים אפשר לעשות סיור ברפת ולראות רפתות תיירותיות רפתות פתוחות לציבור והילדים יכולים לראות בהם איך מטפלים בפרות, מה אוכלות הפרות איך חולבים את הפרות הרבה ילדים אוהבים חיות משק. ונהנים לראות את החיות וללמוד איך מטפלים בהם מה הם אוכלות ואיך הם אוכלות. ביקור בחוות היא חוויה מיוחדת לילדים.

בעלי מקצוע לבית בריאות דיור משותף דין ומשפט דת ואמונה הגיל השלישי הורות כללי לוכד נחשים לימודים משפחה ניקוי תעשייתי צרכנות קייטרינג תיירות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 אטרקציות לימי הולדת שהילדים יזכרו לעד
כל הורה מעוניין לחגוג לילד שלו את יום ההולדת שלו בצורה האטרקטיבית ביותר שיכולה להיות. יום הולדת זה...
קרא עוד »
מאי 05, 2021
העיצובים החמים ל-2020 של חדרי שינה מעוצבים
בשנים האחרונות כל נושא העיצוב עלה לתודעה בצעקה גדולה. כיום אנשים רבים מייחסים חשיבות רבה לעיצוב...
קרא עוד »
יונ 04, 2020
ארוחת שף פרטית – איך אפשר להזמין?
אם אתם מחפשים ארוחת שף בבית ואתם רוצים לדעת כמה היא תעלה ומי השף הטוב ביותר שיוכל להכין אותה, כדאי...
קרא עוד »
יונ 28, 2022