מה מומלץ בקיבוץ לחופש עם הילדים?

מה מומלץ בקיבוץ לחופש עם הילדים?

 

אם אתם יוצאים לחופשה עם הילדים בוודאי אתם צריכים להתאים חופשה שגם תתאים לילדים. כשיוצאים עם הילדים לחופשה חשוב למצוא פעילויות ואטרקציות שמתאימות לילדים. קיבוצים בישראל מציעים אטרקציות רבות לילדים שאפשר לשלב אותם במהלך הטיול.

טיולי מים ובריכות

 אם למשל עושים טיולים ברגל מומלץ למצוא מסלולים עם מים או בריכות בקיץ. יש קיבוצים רבים בעיקר בצפון שניתן לעשות בהם טיולי מים לא רחוק מהקיבוץ. ברוב הקיבוצים יש בריכות והקיבוצים מאפשרים בעונה לילדים של האורחים להיכנס לקיבוץ ולהנות מן הבריכה אפילו אם רציתם לנוח ולא לטייל הרבה ואתם צריכים למצוא תעסוקה לילדים, הבריכה בקיבוץ יכולה להעסיק הילדים שעות רבות. בהרבה קיבוצים יש בריכת פעוטות ועוד בריכות מותאמות לילדים.

קטיף פירות ופינות חי

 יש אטרקציות נוספות בקיבוצים שמתאימות לילדים כמו קטיף פירות שונים. ילדים קוטפים מגוון גדול של פירות. יש מרכזי קטיף כמו של ליצ'י פטל תותים פסיפלורה ועוד מגוון גדול של פירות הילדים נהנים לקטוף את הפירות ישר מהעץ ולהתחבר לטבע. היום שהילדים עסוקים כל כך הרבה זמן במסכים חשוב לתת להם חוויות טבעיות שלא קשורות למחשב והטלפון. עוד פעילות כיפית שאפשר לעשות עם הילדים במיוחד ילדים צעירים היא ביקור בפינות חי.. ברוב הקיבוצים יש פינות חי המאפשרות את הילדים ללטף החיות להאכיל אותן ללמוד עליהם ולפתח רגישות והאהבה לטבע. 

חוות תיירותיות

בקיבוצים אפשר לעשות סיור ברפת ולראות רפתות תיירותיות רפתות פתוחות לציבור והילדים יכולים לראות בהם איך מטפלים בפרות, מה אוכלות הפרות איך חולבים את הפרות הרבה ילדים אוהבים חיות משק. ונהנים לראות את החיות וללמוד איך מטפלים בהם מה הם אוכלות ואיך הם אוכלות. ביקור בחוות היא חוויה מיוחדת לילדים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

הסכם טרום נישואין
דין ומשפט

מה אומר החוק על יחסי ממון?

הסכם ממון מתייחס לחלוקת הרכוש בעת שבני זוג מתגרשים או כאשר אחד מהם הלך לעולמו. כאן נכתוב על נושא זה: מה אומר החוק על יחסי

קרא עוד »

שתפו את הפוסט בין חברים